Logos online The Best Server 83/1 PK Server v.1960
Logos GameServerımızdaki özellikler sizleri daha çok oyuna kitleyecek.Yeni bir dönem başlıyor!
Edit satış yok, herkes Eşit level ve item üstünlüğü YOK! Server eğlence amaçlı açılıyor.Herkesin Merakla beklediği Melee ve Mage teamlar'ın oyuna rahatlıkla adapte olduğu bir server GELİYOR!!
Gelirimizi Nereden sağlıyoruz?
Kendimize ait forumlarımızdan gelir sağlıyoruz.Biz sadece Eşit seviye ve eğlence amaçlı Açacağımız Aslında bi okadarda Güvenlik sistem korumalı olduğunuda söylüyebilirsiz.Serverımızda DLL ve Anticheats koruması mevcuttur.Bu sayede hile açılımlarını Minimum Seviyeye İndirdik.Sizlere sunacağımız bu muhteşem platform'da sizleride görmek istiyoruz.Gelin bu heyecan'ı birlikte yaşıyalım.Logos GAME Serüvenin'e hep birlikte şahit olalım.Bizi Facebook adresimizden Takip edebilirsiniz..


PEKİ POWER UP STORE AKTİF EDİLECEK Mİ?
Pus itemleri Power up store'ye eklenmiş değildir.Biz gelirimizi kendi forumlarımızdan sağlıyoruz zaten ama bu durum eklemicez anlamına gelmiyor.Şuanlık npc kaldırılmış durumdadır.Bunu sizlere bırakıyoruz.Oy birliği ile ya satış düzenleyeceğiz yada npc'e koyulup koyulmayacağını sizler oyun açıldığında belirleyeceksiniz.​

1960 Client'i olanlar ip yazıp Oto patch attırabilir.Olmuyanlar ise Panelimizdeki Client Download bölümünden full client indirebilirler.

YOUTUBE VİDEO
Logos online The Best Server 83/1 PK Server v.1960
Logos online The Best Server 83/1 PK Server v.1960
Logos online The Best Server 83/1 PK Server v.1960
Gemi Savaşı
Lunar War
CSW Savaşı
Gm kill Event
8 V 8 Event

Copyrigt reserve (2016) Logos Game Ailesine sizleride bekliyoruz..