Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Knight Online Steam Çatısı Altina Geçiyor

Knight Online Geri Dönüyor!

10 yılı aşkın süredir bizleri yalnız bırakmayan efsane MMORPG oyunu Knight Online Steam 'de yerini almaya hazırlanıyor. Steam ile birlikte gelecek olan yenilikler haberimizde.


Knight Online Steam Hakkında Bilgi
Bir kuşağın geleceğini yakan ülkemizin efsanevi MMORPG oyunu KnightOnline, Steam’de yerini almaya hazırlanıyor. Son birkaç aydır dedikodusu yapılan olay sonunda gerçekleşiyor.
NTTGame’in yayıncılığını üstlendiği Knight Online acaba eski günlerine dönecek mi? 10 yılı aşkın süredir bizleri yalnız bırakmayan nadir oyunlardan biri olduğunu hatırlatmakta fayda var.
Eski günleri tekrar yaşamak isteyenler için müthiş bir fırsat karşınıza çıktı.Steam sunucuları oyunun şu anki sunucularından bağımsız olacak. Bu demektir ki yeni sunucular ile temiz bir başlangıç yapmanın tam zamanı.
"Değerli Knight Online oyuncuları, 26 Ocak 2016 Pazartesi günü, Türkiyesaati ile öğlen 12:00’da Knight Online’ın Steamüzerinden resmen yayınlanmaya başlayacağını gururla duyurmak isteriz. Merakla beklenen bu gelişme ile beraber, sadece Steam üzerinden erişilebilecek çok özel ve yeni bir sunucu açılacak. Steam hesabınızda Knight Online’ı istek listenize eklemeyi unutmayın!
Saygılarımızla, NTTGame || Knight Online Takımı “
Knight Online Steam Hakkında Bilgi
Steam mağazasında yerini almış olan oyunu henüz indiremiyorsunuz.Mağaza sayfasındaki geri sayımın başından ayrılmayacağız gibi gözüküyor.