Merhaba Değerli Sevgili SesliDünya Mobil Sohbet Odalari kullanıcıları sizlere kısaca bir seslidünya hakkında bilgi vermek istiyorum sizlerde biliyorsunuz sesli chat ortamlarında seslidunya sitesi kaliteli bir sohbet platformudur ve bu kalite olarak neler var site içerisinde benım gördüklerım ve kendı gördüklerımı biraz anlatayım siz değerli sesli chat kullanıcılarına şımdı öncelikle kalite nedır kalite site içerisinde kalitesiz insanları barındırmamakdır ve bu insanlar kım diyeceksınız bu insanlar küfür ve argo kullanan insanlardır insanları.


Kücük düşüren görev alıpta artislık yapanlardır bunları kesinlikle kendi gözümle görmedım seslidünya indir sitesınde bundan dolayı benım için benım gözümde kalite olarak ve sevgi saygı çercevesınde yer almaktadır buda bir kalitedi ve her gelene owner staff1 staff2 gibi görevler yazılmamasıdır diğer sesli chat siteleri gibi önüne gelen görev yazsalar orası şuanda baya bir user’e sahip olur yanlız adamlar az olsun öz olsun dior tabikide bu doğru birşey doğru bir karardır benım gözümde benım düşüncem bu başka birşey değil herkes öyle yapamaz kımısı önüne gelene görev felan ne geldıyse yazıyorlar onun için adam zaten görev alıyor yanlız onun gözünde kalite yok hiç birşey yok aklına uymuyor cıkıp başka sitelere gidebılıyor ondan dolayı birşey diyemem ama sesli chat site sahiplerı size ve kendıme bile önerıyorum her zaman kaliteyi düşünün ve her zaman en iyisi olmaya çalışın. Onun için her gelene her gidene görev yazmayın biraz takılsınlar sitenızde daha sonra görev verırınız seslidunya gibi yapınız ben bunları size önerıyorum istersenız kaydeye alın istersenız almayın ben birşey diyemem bu konuda şımdıden siteniz hayırlı uğurlu temiz ve kaliteli.


insanlar nasip etsin inşallah. ortamlarında insanlarla iyi vakitler iyi zaman geçırmeye çalışın karşıdaki insan ne kadar sizde memnun kalırsa herkes tarafından okadar sevılırsınız. Buda sizin iyiliğiniz buda size dost kazandırır şımdı insanın dostu arkadaşı olmadımı kesinlikle bir zaman keyfi olmaz mutlu olmaz seslidünya sohbet odaları ortamlarında her zaman en iyisi arkadaşlıktır dostluktur ben bunu biliyorum her zamanda bunu söylerım umarım sizlere kısada olsa anlatmışımdır insanlar günümüzde girdiklerı sitelerde her zaman ortam ararlar artık görev şu bu site mite komut hiç bir zaman işe yaramıyor nesil cok farklı 2002 – 2005 tarihlerını gectı artık 2016 da teknoloji geliştiği gibi insanlarda gelişti o yüzden insanları kandırmanız zor yanı görev verıpte artık bu sitemizde çıkmaz gibi düşüncelerle kesınlıkle hareket etmeyınız çocukta olsa artık çocuklar bile seslidünya sohbet odaları ortamlarında olan insanlara bakarlar sohbetlerine muhabbetlerıne bakarlar ve kalıcı olarak destek verırler her konuda bir siteyi büyüten site sahibi değildir bir siteyi büyüten dostluktur içindekı insanlardır hanı derler ya dostlar insanlar senı vezirde eder rezilde eder. Bu gerçek bir sözdür kımısı var bildiğimiz nankör kedilerden bir farkı yoktur kımı insanlar var efendılığınden güzel dostluklar elde edıyor güzel insanlarla dost ve arkadaş olabılıyor bu yüzden hiç bir zaman hiç bir zaman insanların kalbini kırmayınız her zaman olumlu gözlerle bakın insanlara. Bu sizin eksiğiniz olmaz bu sizi büyütür insanlara karşı popüler yapar insanlara güvenınız çoğalır kım’e ne dersenız deyin sizi kırmaz sözünüzü geri çevirmez o yüzden kalp kırmamaya çalışın ve her zaman olduğunuz gibi görünün cakma özenti insanlara uyupta egolarınızı tatmın etmeyınız. Son sözüm budur ve her zamanda böyle olmanız dileğiyle. İyi Sohbetler Kalıcı dostlarınız olması dileğiyle iyi eğlenceler.. İyi sohbetler iyi dostluklar dilerım. Sağlıcakla Esenle Kalın