Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
MERHABALAR; Size biraz Knight Online den bahsetmek istiyorum..!
Knight Online'da diğer bir çok MMORPG* olduğu gibi nerdeyse her şeyin bir LEVEL'ı vardır. Nasıl oyundayken oynadığınız karakterin bir lvl var ise oyunda düşen eşyaların (örneğin Shell Armorlar LVL 6'dır) ve yaratıklarında (Apos lvl 70'dir) bir lvl'ı vardır. Oyunda bizim ŞANS olarak nitelendirdiğimiz bir çok şey bu lvl ile alakalı olarak işler. Bir yaratığı kestiğinizde kazandığınız Exp'den tutunda, yaratıktan düşebilecek eşyalara kadar her şey bu LVL sistemiyle alakalıdır. Şimdi size basitce bu sistemi anlatacağım.

Experince (Exp) ve LVL ilişkisi
Bir yaratığı öldürdüğünüzde kazanacağınız Exp, öldürdüğünüz yaratığın levelı ve sizin levelınız ile doğrudan alakalıdır. Öncelikle bu konuda anlatılan her yaratık kesme işleminde, Partisiz, KS'ye maruz kalmaksızın yaratığı kestiğinizi varsayıyoruz. LVL kasarken kesitiğiniz AAA (leveli 50 olsun) yaratığı siz lvl 45 iken 5000 Exp kazandırdıysa, lvl 50 olup yine AAA yaratığını kestiğinizde kazandıracağı Exp 5000 den DAHA AZ OLUR.
Oyundaki temel mantık şudur;
kestiğiniz yaratığın leveli sizinkinden yüksekse
ÇOK Exp kazanırsınız.
kestiğiniz yaratığın leveli sizinkiyle aynıysa NORMAL Exp alırsınız.
kestiğiniz yaratığın leveli sizinkinden düşükse AZ Exp alırsınız.

Partide iken Exp nasil değişir?
kestiğiniz yaratığın leveli sizinkinden yüksekse TEK BAŞINA KESTİĞİNİZDEN daha AZ Exp kazanırsınız.
kestiğiniz yaratığın leveli sizinkiyle aynıysa TEK BAŞINA KESTİĞİNİZDEN daha FAZLA Exp kazanırsınız.
kestiğiniz yaratığın leveli sizinkinden düşükse TEK BAŞINA KESTİĞİNİZDEN daha FAZLA Exp kazanırsınız.

Partide Exp Nasıl hesaplanır?
Yaratığın SOLO Exp getirisi * { 1+0.2 * (Partideki Adam sayısı - 1) } ] * LeveLınız / Partidekilerin LVL toplamı
Yaratıkdan düşen Item ve LVL ilişkisi
Bir yaratığı kestiğinizde içinde iyi bir eşya çıkma olasılığı Yaratığın LVL ve sizin LVL'nız ile doğrudan bağlantılıdır. Bunuda yine örneklerle açıklarsak, lvl 5 iken Moradonda kestiğiniz bir WORM'dan Opal/Safire/Crystal düşürme şansınız lvl 35 olan başka bir oyuncudan daha yüksektir. Yine zombie BOSSu HYDEyi kesen lvl 43 bir Wariorun iyi bir eşya (örneğin Sword Of Death) düşürme şansı LVL 60 bir Wariordan daha fazladır. Partinin item düşürme şansına etkisi ise negatif yöndedir, özellikle BOSS keserken yapabiliryorsanız TEK başınıza partisiz kesmek item düşme şansınızı artiracaktir.
Create Characterler

PRİEST
WARRIOR
ROGUE
MAGE

- - - - - - - - - - - -
MASTER QUEST (GÖREVLERİ )

(Warrior’lar için) Level 60 Görevi : Master Specialty Skill
Lobo Pendant, Lupus Pendant, Lycaon Pendant, 10 Crystal, 10 Opal, 10 Crude Sapphire alıyor ve Warrior Master Skaky’e veriyorsunuz. O da sizi master yapıyor.

(Warrior master skaky Breth’de Kordinat 270,1655, Piana’da 1700,380)

(Rogue’ler için) Level 60 Görevi : Master Specialty Skill
Tail of Shaula, Tail of Lesath, 10 Blood of Glyptodont, Fang of Bakirra, 10 Crystal, 10 Opal ve 10 Crude sapphire topluyor ve bunları Secret Aget Clarance’ye veriyorsunuz.
(Karus için Bellua Village(1420,1290),
(
El Morad için Asga(1090,1130)
O’da sizi master yapıyor..

( Mage’ler için) Level 60 Görevi : Master Specialty Skill
Kekuri Ring, 50 Gavolt Wings,50 zombie eyes, Cursed Bone, Feather of Harpy Queen, 10 Blood of Glyptodont, 10 Crystal, 10 Opal ve 10 Crude Sapphire toplayıp bunları Arch Mage Drake’ye veriyorsunuz.
(Karus için Linate, El Morad için Raiba) O da sizi master yapıyor

(Priest’ler için) Level 60 Görevi : Master Specialty Skill
Holy Water of temple, 10 Crystal, 10 Opal, 10 Crude Sapphire ve 10,000,000 coins’i
Priest Minerva’ya veriyorsunuz. O da sizi master yapıyor…
(Warrior’lar için) Level 62 Görevi : Master Skill Quest
Feather of Harpy, 30 Sapphire ve 5,000,000 Coin’i
Warrior Master Skaky’e veriyorsunuz. O da size Scream Scroll veriyor.
(Rogue’ler için) Level 62 Görevi : Master Skill Quest
Kekury Ring, 30 Crystal ve 5,000,000 Coin’i
Secret Agent Clarance’ye veriyorsunuz ve o da size Magic Shield Scroll veriyor
(Mage’ler için) Level 62 Görevi : Master Skill Quest
3 Blessed Enchant Scroll (STR), 3 Blessed Enchant Scroll (HP), 3 Blessed Enchant Scroll (INT), 3 Blessed Enchant Scroll (MAGIC) ve 5,000,000 Coin’i
Arch Mage Drake’ye veriyorsunuz. O da size Absolute Power Scroll veriyor.
(Priest’ler için) Level 62 Görevi : Master Skill Quest
100 Zombie Eyes, 30 Opals ve 5,000,000 Coin’i
Priest Minerva’ya veriyorsunuz. O da size Judgement Scroll veriyor.
(Mageler için) Level 54 Görevi : Thorn Magic
Arch Mage Drake ile Thorn Magic Quest hakkında konuşuyoruz. Bize 30 opaL , 30 cyrstaL , 30 da crude olup olmadığını soruyor. “Var”; dersek “aferim sana. Sen onları bana ver bende sana Thorn Magic Skill”; vereyim diyor. Bizde kabul ve teşekkür edip oradan ayrılıyoruz…
(Mageler için) Level 57 Görevi : Impact Magic
Arch Mage Drake ile Impact Magic Quest hakkında konuşuyoruz. Bize 5,000,000 ve Goblin Armor setimizin olup olmadığını soruyor. “Var”; dersek “aferim sana. Sen onları bana ver bende sana Impact Magic Skill”; vereyim diyor. Bizde kabul ve teşekkür edip oradan ayrılıyoruz…

DAHA AYRINTILI ANLATIRDIM AMA ZAMAN KAYBETMEYİN OYUN'A GİRİN Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
**********************************
BETA TARIHI

18.12.2015 Saat 20:00 Online

OFFICIAL TARIHI
02.01.2016 20:00 Online


BETA GÖRÜNTÜLER

http://<a href="https://www.facebook...30&theater</a>


### Değerli Oyuncular ###

Merhaba arkadaşlar. Quick Game Online ekibi olarak siz değerli oyuncularımızın istekleri doğrultusunda sıfırdan düzenlemiş olduğumuz serverimizin test sunucusunda çok zevkli bir oyun ortamı ve süpriz hediyeler sizleri bekliyor. Beta süresince PUS itemleri ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. EXP oranları ise oldukça basit hale getirilmiştir.
Ve ilk defa bir online oyun kullanıcılarına Yurt Dışı Tatili Hediye Ediyor. Offical sürümde belli seviye ve NP'ye ulaşan oyuncularımıza Yurtdışı ve Yurtiçi Tatil ödüllerimiz bulunmaktadır.( Detaylar ve Katılım Şartları Officalden 3 Gün Önce Açıklanacaktır.)
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 | Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 | Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 | Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Neden Quick Game ?

Sürekli FARM adı altında açılan ve emek kaybından başka bir şey olmayan serverlardan sıkılan oyuncuların farkındayız. Quick Game ekibi olarak amacımız tüm bu sıkıntıları geride bırakacağınız en uzun soluklu FARM serveri sizleri sunmayı amaçlıyoruz.Yıllarca player olarak oyun hayatına devam eden ve yeterli olgunluğa sahip, sorunları en iyi şekilde çözüme kavuşturan 7/24 sizler için çalışan ekibimizle elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Hasret kaldığımız slot kavgaları , Boss beklerken uykusuz kaldığımız geceler. Yarım kalan herşey için
Oyun Versiyonu ?
Bizlerde player olarak devam ettiğimiz dönemlerden akıllarda kalan ve çoğu playera göre Knight Online oyunun en mükemmel dönemi olan ve 1453 versiyon olarak oyunumuzu açmaya karar verdik.
Level Sınırı ?

Level sınırını ilk etapta 70 Lvl olarak belirledik. İlerleyen zamanlarda 80 Level patchi ile birlikte oyunda köklü değişiklikler yapılarak serüvenimize daha heyecanlı bir şekilde devam edeceğiz.

Peki Ya EXP ?

Siz değerli oyuncularımızın eski oyun zevkini tekrar yaşamanız ve aynı zamanda sıkılmamanız için özenle hazırlanan exp oranlarımızla birlikte körüklenecek olan EXP partisi kavgaları, Saatlerce süren KS partilerle geçmişe dair herşeyi sizlere sunuyoruz. Ortalama 7-10 Gün sürecek bir EXP macerasından sonra İTEM KASMA ve PK ATMA heyecanında daha aktif olarak bulunabileceksiniz.
Bifrost Eventi
Oyunumuzda bulunan %100 USKO Stil Biforst eventinde değerli taşlara sahip olabilirsiniz. Taş içinden çıkan itemlerle karakterinizi oyunda üst sıralara taşıyabilirsiniz. Özenle hazırlanan drop oranları siz kullanıcılarımızı sıkmadan oyunun zevkini çıkarmanızı sağlaycaktır.
Merchant Kur Exp Kazan Eventi
Maradonda Pazar Kurup Exp Kasabilme imkanı 1 saatte %1 Exp oranı vermektedir. Her level'de %1 Exp kasabilirsiniz.

Oyunda Kal Np Eventi

1 Saat Boyunda Oyunda Kalan Herkes 5 Np Kazanmaktadır.

Yeni Yıl Özle Event Sadelik Herzaman Güzeldir !
Oyun İçerisinde RonakLand - Lufer - Emc - Maradon
Christmas Tree ( Yeni yıl ağacı ) droplarında
+1 Chitinler - Raptor, shard, İron İmpact , vb. itemler düşmektedir.
drop oranı %4 Olarak Ayarlanmıştır. Eventimiz Beta Süresince Gecerlidir.Chaos Stone
Cz Ortasında bulunan Chaos Stone yi keserek Boss düşürme imkanı
Farkımız ?
Orjinalliğini korumaya çalıştığımız serverımızda elbetteki farklı düşüncelere de yer verdik. Ardream Mapi olarak bilinen bölgede siz oyuncularımıza farklı bir etkinlik sunmak için kolları sıvadık. Şimdilik bu etkinliğimizi sır gibi saklıyoruz. Bunun yanı sıra oyun içinde özel günlerde farklı etkinliklerle siz oyuncularımıza en iyisini sunmaya çalışacağız. Takipte kalın Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 | Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

Öğrenci Dostu PUS Sistemi
Power Up Storde 'da bulunan itemlerin fiyatları herkesin alabileceği kimsenin maddi gücünü zorlamayacak userler arasında uçurum oluşturmayacak fiyatlardan belirlenmiştir. Sürekli yapılacak olan eventlerle birlikte KC kazanma şansınız artacaktır.Genel Bilgiler
Versiyon : 1453 ve Özel Güvenlik Sistemi.
Özenle Hazırlanmış Özel Tasarımlar ve Ekran Görüntüleri.
Tamamen Bugsuz Bi-Frost ve Forgetten Temple Eventi.
Bir Haftalık Çalışma Sonucunda Yapılandırılan Damage Oranları.
Hatasız USKO Görevleri.
Orjinal USKO Dropları.
1 Level İtemsiz Başlangıc ve Başlangıca Özel Hediyeler.
Sadece Power Up Store satışı.
Oyun İçi Sürekli Aktif Yönetici Kadrosu.
+10 item Upgrade Kapalı.
Maden ve Balıkçılık Gibi Oyunun Dengesini Bozan ve Monotonlaştıran Özellikler YOK!!Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Blessed Upgrade Scroll
+1 to +2 = %100
+2 to +3 = %100
+3 to +4 = %75
+4 to +5 = %60

+5 to +6 = %40
+6 to +7 = %18
+7 to +8 = %8

+8 to +9 = %1
+9 Sonrası %0 (Kapalıdır.)

Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

Rebirth Scroll

%100

https://www.facebook.com/video.php?v=650735031731659

Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Elemental Scroll Upgrade
all %100Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
High Class (Upgrade Scroll )
+1 to +2 = %100
+2 to +3 = %100
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

Low Class
+1 to +2 = %100
+2 to +3 = %100
+3 to +4 = %75
+4 to +5 = %60
+5 to +6 = %40
+6 to +7 = %18
+7 to +8 = %8
+8 to +9 = %1
+9 Sonrası %0(Kapalıdır.)
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

Middle Class

+1 to +2 = %100
+2 to +3 = %100
+3 to +4 = %75
+4 to +5 = %60
+5 to +6 = %40
+6 to +7 = %18
+7 to +8 = %8

8 to +9 = %1
+9 Sonrası %0 (Kapalıdır.)


Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Unique Accessorie
KAPALI
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Trina

+5 %100
+6 and up rate %7 added percent### PREMIUM PAKETLERİ ###

Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

PLATINIUM PREMIUM
1. Oyuna 7/24 öncelikli erişim.

2. 1-50 level arasında %400 extra exp kazanma.

3. 51-70 level arasında %100 extra exp kazanma.

4. %100 extra noah boost kazanma tüm levellerde.

5. İtem düşürme oranınız artar.

6. Her vuruşta extra +12 NP öldürebilirsiniz.

7. Reapir / Sell Ucuzluk

​Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

GOLD PREMIUM

1. Oyuna 7/24 öncelikli erişim imkanı.

2. %30 daha fazla EXP kazanma.

3. İtem düşürme oranı arttırma.

4. Ölüm halinde çok daha az deneyim kaybı yaşarsınız.

5. Tüm levellerde noah bonusu kazanma imkanı.

6. Her vuruşta +8 daha fazla np öldürebilme.

7. Reapir / Buy / Sell Ucuzluk

​Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

BRONZE PREMIUM

1. 7/24 Oyuna öncelikli erişim.

2. %20 Daha fazla EXP kazanımı.

3. Daha fazla item düşme olasılığı.

4. Ölüm durumunda daha az exp kaybetme.

5. +4 daha fazla np öldürme.

6. Reapir / Buy / Sell Ucuzluk

​


### FRAGMENT SISTEMI ###
Bifrost etkinliğinde elde ettiğiniz fragmentleri Moradon'da Chaotic Generator'de kırıp muhteşem eşyalara sahip olabilirsiniz. Tamamen sorunsuz olarak çalışan bu sistemimizi kullanmak için aramıza katılın.


https://www.facebook.com/video.php?v=651109958360833


### SORUNSUZ GÖREV SİSTEMİ ###
Tüm görev sistemleri ve reward sistemi sorunsuz olarak çalışmaktadır , bütün questler tamamlandığı takdirde görev karşılığı eşyalarınızı sorunsuz alabilirsiniz.

https://www.facebook.com/video.php?v=650380665100429
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

Castle Siege War
Lunar War
Dark Lunar War
Bifrost
Forgetten Temple Event
Snow War (Kartopu Savaşı)
Napies Gorge (
Eski Savaş)
Nereid's Island
Ronark Land


https://www.facebook.com/video.php?v=650806705057825Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |

Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
Qucik Game Online | V.1453 UZUN ÖMÜRLÜ FARM SERVER | OFFİCAL 2 OCAK 20:00 |
​