Reklam Güncelleme Ücretleri { 01.06.2017 } Link

||||| para kazanmak için 5 dakika ayırman yeterli ||||

'Serbest Konular' forumunda jagu tarafından 21 Oca 2017 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. jagu

jagu Üye

Merhaba adım Fatih 30 Yaşındayım arkadaşlar ve başdan söyleyeyim "Hiçbir ürün satma hiçbir reklama tıklama ve hiçbir arkadaşını zorunlu davet etme gibi saçma şeyler burada yok"

Yıllardır online oyunlar oynuyorum ama evdekilerin çenesinden kurtulamıyordum bir abinin tavsiyesi ile bir işe girdim ve bütün faturalarımın oyun param çok rahat şekilde çıkıyor ve evdekilerinde sesini kesmeye başardım

Çalışma Mantığı Nedir ?

Sistemi diğer para kazandırdığını söyleyen sistemler ile karıştırmayın 10 yıldır denemediğim sistem kalmadı bir halt kazanamadım ve bırakmıştım. Bir abinin tavsiyesi üzerine başladığım bu kazanc sistemi ile yeni olduğum halde günlük 10$ kazanıyorum yani 35 TL ve hiçbirşey yapmadığım ve hiçbir arkadaşımı davet etmedğim halde.

Çok güvenilir bir firma ve ben sizlere bu sisteme nasıl üye olunur ne yapmanız gerekiyor vs. öğretebilirim zaten ilk günden itibaren kazanmaya başlıyorsunuz ve heycanlı oluyor yatarken bile para kazanıyorsun bu iş için seminerlere katıldım abilerden de ön bilgileri aldım sizlere kazanma garantisi verebilirim

Ne kadar kazanırım sorarsanız:

50$ dan başlayıp istediğiniz kadar paket alabiliysunuz alt tarafta ne yatırırsanız ne kadar kazanırsın tablosu bulunmakta
    Not: Bu kazanç standart kazanç olup paketi aldıktan sonra hiç bir şey yapmasanız bile kazanacağınız tablodur ve bu gelir 600 gün boyunca sürer.

Sistem toplu olarak reklam alanı satın aldığı için, sosyal devler indirim yapmış oluyor. Yani biz facebook da veya google da 100 tl ye reklam alanı alıyorsak, sistem bunu toplu bir şekilde gerçekleştirdiği için 80tl ye alabiliyor ve firmalara 90tl ye satabiliyor. Bu reklam alımlarını, bizim satın aldığımız jeton paralarıyla gerçekleştiriyor. Böylelikle döngü sağlanmış oluyor. Ne kadar mantıklı bir ticaret öyle değil mi?

Bu işin en güzel yanı bir şey satmanıza gerek olmaması...
    Katılmak ve kazanmaya ihtiyacın varsa sizlere yardımcı olabilirim ve ne yapmanız gerektiği hakkında detaylı bilgiler verip kazancınızı yoluna koymanızı sağlayabiliriz

Benim ekibime katılmak için iletişim ve kayıt adreslerini veriyorum.
    Whatsapp İletişim: {543} 428 90 86

Hemen Katılmak İçin "Buraya"Tıklayınız

Daha Detaylı Bilgi ve Eğitim Videoları İçin "Buraya" Tıklayınız

Son düzenleme: 21 Oca 2017

Bu Sayfayı Paylaş