Reklam Güncelleme Ücretleri { 01.06.2017 } Link

Clash Of Clans Ücretsiz Bot

'Clash Of Clans Bot' forumunda DRAGON tarafından 22 Mar 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. DRAGON

DRAGON Üye

COC BOT NASIL ÇALISIR?

Clash of Clans Bot BlueStacks Android emulatorü ile çalısır. Sizin yerinize asker çıkarır, isterseniz klan kalenizden asker ister, isterseniz bagıslar. Herkesin dısarıda ganimet aradıgı gibi ganimeti dısarıdaki kaynaklarda arar ve buldugunda analiz yaparak saldırıya gecer.Aldıgı ganimetlerin ekran goruntulerini de bilgisayararınızda saklar.

AKILLI SALDIRI ÖZELLIGI

Geliştirilmiş akıllı saldırı özelliği ile askerleri kırmızı hat kenarından bırakarak ban riskini ortadan kaldırır. Ayrıca askerleri Altın, İksir madenleri ve Kara İksir Sondalarının yakınına bırakarak tüm ganimetin kazanılmasını sağlar.

AKILLI ARAMA ÖZELLIĞI

Akıllı Arama Özelliği ile ganimeti dışarda yani madenlerinde ve sondalarında olan köyleri arar. Bu yüzden saldırılarda ganimet toplamada büyük ölçüde kazanç sağlar.

GELISMIS BAGIS OZELLIKLERI

Geliştirilmiş akıllı saldırı özelliği ile askerleri kırmızı hat kenarından bırakarak ban riskini ortadan kaldırır. Ayrıca askerleri Altın, İksir madenleri ve Kara İksir Sondalarının yakınına bırakarak tüm ganimetin kazanılmasını sağlar.

KURULUM AŞAMALARI

Botu kullanabilmek için aşağıdaki programların bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

Bot uygulamasının çalıştığı işletim sistemleri:
    Windows Vista/7/8/8.1/10 (WinXP'de çalışmaz)

Bilgisayarınızda kurulu olması gerekenler:

[hide] Bluestacks 2 [/hide]

[hide] Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) [/hide]

[hide] Microsoft .NET Framework 4.5 [/hide]

[hide] 860×732 Çözünürlük Dosyası [/hide]

BlueStacks 0.9.x veya 0.10.x veya Bluestacks 2 veya Droid4x 0.8.6 veya MEmu 2.2.1 programı
    Bilgisayarınızın ekran kartı sürücüleri güncel olmalıdır.
    Oyunun dil ayarlarını İngilizce yapın. (Bot arayüz dilini değiştirmenize gerek yoktur)

Botun 5.1.4 sürümü sorunsuz çalışmaktadır. Yeni sürümler ve yeni özellikler için çalışmaktayız.

[hide] Pvp-Paylas Bot 5.1.4 İndir [/hide]

Rar Şifresi

[hide] pvp-paylas.net [/hide]

Son düzenleme: 22 Mar 2016
  2. DRAGON

DRAGON Üye

CoC Bot'un çalışması için bilgisayarınızı açık olması ve uyku moduna geçmemesi gerekir.

Denetim Masasındaki Donanım ve Güç Seçenekleri-Plan Ayarlarını Düzenle bölümüne girip ayarlarını;
    Ekranı Kapat: Hiçbir Zaman, Bilgisayarı Uyku Moduna Geçir: Hiçbir Zaman olacak sekilde ayarlayın.

Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız Denetim Masası-Görünüm ve Kişiselleştirme -Tüm Öğelerin Boyutunu Değiştir bölümünden Daha Küçük yani %100 yapın.

Windows 7 kullanıyorsanız ve Programın arkaplan modunda çalışması için Windows temanızın Aero Temalarından biri olması gerekir.

BlueStacks programını yükledikten sonra Google hesabınızı ekleyin ve Clash of Clans'ı yükleyin.
    Blustacks'te hesabınızı açtıktan sonra Clash of Clans dilini mulaka ingilizce yapın. Aksi halde bot çalışmaz.

CoC Bot'u çalıştırdığınızda ayarları hazır haldedir, Başlat tuşuna basın ve yönergeleri takip edin..

SIK KARŞILAŞILAN SORULAR

1. Her zaman botun son sürümünü kullandığınızdan emin olun. İndirdiğiniz zip dosyası hasarlı inmiş olabilir. Tekrar indirip sıfırdan kurulum yapın! Antivirüs programı kullanıyor iseniz botun içinden bazı dosyaları silmiş olabilir. Antivirüs programınızı ve Windows Defender'ınızı devre dışı bırakmalısınız.

2. Bot sadece oyunun dili İngilizce ayarlı olduğunda düzgün çalışır! Oyun Ayarlarından oyun dilini İngilizce yapın.

3. Bot Windows XP'de çalışmaz, Windows 10'da bazı hatalar alabilirsiniz. ( Ben kullanıyorum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım )

4. Ana ekran bekleniyorda kalıyorsa, Ordu kampı kapasitesi okunamadı, sıradaki butonu bulunamadı tarzı hatalar alıyorsanız, ve oyun dilide İngilizce ise arkaplan modu düzgün çalışmıyordur veya fareniz BlueStacks üzerindedir veya BlueStacks'ı aşağı indirmişsinizdir. Windows 7 kullanıyorsanız aeroyu aktif edin ve aero teması kullanın. Çözüm için; - Ekran çözünürlüğünüz düşük ise ve görev çubuğu Bluestacks'ın üzerine geliyorsa, Görev çubuğunu otomatik gizle olarak ayarlayın.

- Windows 7 kullanıyorsanız başlata aero yazıp "saydamlık ve... sorunları düzelt" tıklayın. Gelişmiş seçeneklere tıklayıp otomatik uygula seç. ileri, ileri tıklayın ve sorunları çözmesini bekleyin...)

- C:\Program Files\BlueStacks içinde HD-Frontend.exe sağ tıklayıp özelliklere girin. "Masaüstü oluşturmayı devre dışı bırak" kutusunun seçili olmadığından emin olun ve yönetici olarak çalıştırı işaretleyin.

- Masüstünde boş bir yere sağ tıklayıp Ekran çözünürlüğünü açın. "Metni ve diğer öğeleri büyük, küçük yap" tıklayın. Burada "Daha küçük %100" seçeneği seçili olmalı.

- Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklere girin. Burada soldan gelişmiş sistem ayarlarına tıklayın. Açılan pencereden Performansa tıklayın ve Bilgisayarım için en iyi olanı windows seçsin işaretleyip kaydedin.

- Teamviewer yüklü ise ve pencerelerin sağ üst köşesine buton ekliyor ise onu kaldırmalısınız.

3. real5211

real5211 Üye

asdasdasasdasdasd

4. Rasko

Rasko Üye

teşekkürler win 8 de calisiyormu ?

5. Red16x

Red16x Üye

Bu Sayfayı Paylaş